ŽUPNA KATEHEZA

Svaki dolazak na tjednu župnu katehezu započni dolaskom na nedjeljnu svetu misu, a potom zaključi prema tjednom rasporedu koji se za sve uzraste nalazi na oglasnoj ploči ili našoj župnoj web-stranici.
Uz pridržavanje propisanih COVID mjera svakom razredu smo dodijelili učionicu za katehezu. Upute za dolazak i ponašanje:
- maske su obavezne za učenike od 5 razreda OŠ do 2 razreda SŠ;
- učenik je dužan prije dolaska na katehezu u bilježnicu zapisati datum i tjelesnu temperaturu;
- svi koji imaju tjelesnu temperaturu 37,2 oC i višu neka ostanu kod kuće, kao i oni koji imaju simptome zaraznih bolesti, te svi kojima je odre-đena mjera samoizolacije ili imaju saznanja da su zaraženi COVID-19;
- na ulazu pričekati katehete koji će prisutnima dezinficirati ruke i zajedno ih povesti do učionice;
- ukoliko pojedinom razredu bude određena nastava na daljinu molim roditelje da o tome obavijeste župni ured