GODIŠNJICA POSTAVLJENJA ORATORIJA MAJKE TRIPUT DIVNE

U četvrtak ćemo se spomenuti 22 godišnjice Schenstattskog pokreta u Županji i 19-e obljetnice (29. 4. 2002.) blagoslova našeg Župnog svetišta (Oratorija) Majke Triput Divne u prostoru župnog dvorišta.

Kako je to jedan od prvih postavljenih Oratorija u Hrvatskoj, uz mjesečne susrete svakoga 18. dana u mjesecu, dan blagoslova podsjeća na zajedništvo i razna događanja značajna za sve članove koji u svojim domovima primaju Gospu Hodočasnicu. Hodočasnička Gospa nas povezuje i dolazi u naše obitelji. Mnoga uslišanja i ozdravljenja su izmoljena s našom MTD kod Župnog svetišta. Hvala Majko! "Ništa bez Tebe ništa bez nas! "
U sv. misi toga dana i prigodnom molitvom, zahvalit ćemo Bogu na svim primljenim milostima koje su nam udijeljene po zagovoru Majke Triput Divne
Ukoliko i ti želiš u svoju obitelj i svoj dom redovito primati lik Hodočasničke Gospe, javi se u župni ured ili koordinatorici Kati Oršolić.