Upis vezanih misnih nakana

upis vezanih misnih nakana (na neki datum) za srpanj, kolovoz i rujan je u srijedu 23. lipnja od 16,30 sati. Toga dana nakanu mogu upisati samo oni koji u proteklim mjesecima nisu ubilježili nakanu i ako osobno dođu. Na dan upisa mise nije moguće upisati prije naznačenog termina ili telefonom. Dok sutradan to već možete učiniti i telefonom (ako ostane slobodnih termina). Unaprijed hvala, što ćete kod upisa pokazati strpljivost i razumijevanje za druge. Svi koji su prethodno upisali svoje dvije nakane ili imaju više od dvije nakane, mogu ih upisati u nevezane koje šaljemo za Đakovo.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr