Obnova podrumskog prostora za zbor mladih MIR

dobro se sjećamo obilnih kiša koje su uoči blagdana sv. Ilije poplavile mnoge kuće u Županji. Tom prilikom stradali su i naši podrumski prostori, od kojih je najviše štete bilo u prostoru gdje zbor mladih MIR ima svoje probe. Zbog
brze intervencije suradnika i mladih oprema se sačuvala, ali je cijeli inventar stradao. Ovih dana radovi se privode kraju pa Vas molim, da svojim darom pripomognete u pokrivanju troškova. Hvala djelatnicima firme GIPS-BAU i vlasniku Petru Šokčeviću na razumijevanju kod sanacije i svih radova obnove.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr