Mogućnost za ispovijed

Hvala svima koji ste se u predbožićnoj ispovijedi, u iznenađujuće velikom broju, strpljivo i pobožno pristupali sakramentu pomirenja. Dok na tome svima zahvaljujem, primili po svojoj iskrenosti pred Bogom, obilje duhovnih milosti i blagoslova. Hvala pojedinim osobama koje su na dan predbožićne ispovjedi, slatkim i slanim pecivima počastili svećenike ispovjednike.
Probudimo i potaknimo naše pospance na ovaj sveti čin vjernosti Bogu. Ispovjedit se može svakog dana prije sv. misa, kao i na Badnjak od 9 sati.
Pripravnici prve godine na krizmu imaju ispovijed je u četvrtak, 23. prosinca u 19 sati.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr