KATEHETSKA NEDJELJA I BLAGOSLOV SVIH ŠKOLARACA

KATEHETSKA NEDJELJA I BLAGOSLOV SVIH ŠKOLARACA

 sv. misom u 8,30 sati obilježavamo Katehetsku nedjelju. Tom prigodom spomenut ćemo se početka školske godine, te najaviti početak nove katehetske godine u našoj župi. 
 Pozivamo sve učenike i nastavnike osnovne i srednjih škola da zajedno zazovemo Duha Svetoga. Na kraju sv. mise zazvat ćemo blagoslov na sve učenike te blagosloviti njihove torbe, napose mislimo ovdje na naše prvašiće.
 novi oblik katehetske formacije za uzraste 5., 6., 7. i 8. razreda bit će po interesnim skupinama. Interesne skupine za 5. i 7. razrede bit će: kreativna, dramsko-scenska i misijska, a za 6. i 8. razrede su: animatori, caritas i novinarstvo. Sljedeće nedjelje prema navedenim razredima moći ćete preuzeti izborni letak kojeg će trebati popuniti odabirući od 1 do 3 ponuđene interesne skupine. Kako svaka interesna skupina može imati 35 članova, kada se prema prvom prioritetu popuni broj sudionika, osoba će biti uključena u sljedeću slobo-dnu interesnu skupinu prema iskazanoj zainteresiranosti. Povezanost razreda odabran je prema smjenskom pohađanju nastave u OŠ. Detaljnije sljedeće nedjelje.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr