PALJENJE PRVE ADVENTSKE SVIJEĆE

PALJENJE PRVE ADVENTSKE SVIJEĆE

okupimo se u predvečerje prve nedjelje došašća, u subotu 26. studenog u 18 sati, na kratko molitveno bdijenje. Ponesimo obiteljske adventske vjenčiće koje ćemo blagosloviti, a onda ćemo na našem župnom adventskom vijencu upaliti prvu svijeću. Pripremu svega potrebnog i sam program animirat će naši Pripravnici prve godine na krizmu.
Svake subote, poslije paljenja svijeće, zadržat ćemo se u župnom dvorištu uz topli čaj, a sve vas potičem da ponesete malo suhih kolačića ili slanog peciva. Osobito molim obitelji djece koji su tu subotu zaduženi za pripremu programa: prva subota roditelji pripravnika prve godine na krizmu; druga subota roditelji krizmanika; treća subota roditelji učenika od 1. do 4. r. OŠ i četvrta subota roditelji učenika od 5. do 8. r. OŠ.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr