UPIS MISNIH NAKANA

UPIS MISNIH NAKANA

Upis misnih nakana za listopad, studeni i prosinac je u utorak 19. rujna od 16 sati. Ne zaboravite ponijeti Župnu knjižicu jer u nju bilježimo upisanu misnu nakanu. Zabilježba u Župnu knjižicu uvedena je iz razloga da možete starijim župljanima i onima koje ne mogu doći na dan upisa, ponijeti njihovu knjižicu te za njih upisati nakanu.
Ako smo za protekle mjesece upisali svoje dvije nakane ili ako na dan upisa imate više od dvije nakane preostale možete upisati da ih pošaljemo za Đakovo. Na dan upisa misne nakane nije moguće upisati prije naznačene satnice ili telefonskim pozivom. Unaprijed hvala, što ćete kod upisa kroz strpljivost i razumijevanje pokazati uvažavanje drugih.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
E: zupa1.zupanja@gmail.com
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr