HODOČAŠĆE SV. JOSIPU I BL. ALOJZIJU STEPINCU

već je popunjen jedan autobus za hodočašće u Nacionalno svetište sv. Josipa u Karlovac i Krašić. Započeli smo popunjavanje drugoga, a ukoliko isti do 8. ožujka bude popunjen onda ćemo ga rezervirati. Prijavimo se što prije u našem župnom uredu kako bi osigurali svoje mjesto. Cijena hodočašća je 135 HRK, a uplata je po prijavi.
Plan hodočašća: Polazak je u subotu 14. ožujka u 6 sati ispred župne kuće. Predviđen je dolazak u Karlovac do 10 sati kada će uslijediti prigodna pobožnost, kao i mogućnost za ispovijed. Sv. misa je u 11 sati. U 13 sati polazak je za Krašić gdje će nakon prigodne pobožnosti bl. Alojziju Stepincu uslijediti razgledanje župne kuće u kojoj je proveo posljednje dane života. Planirani povratak je u 15 sati, a dolazak oko 19 sati.