Mješoviti pjevački zbor

Voditeljica i orguljašica: Ana Zlatunić, prof.

Pjevanjem i sviranjem animira nedjeljnu „Veliku“ svetu misu te sva ostala nešto svečanija misna slavlja. Zbor redovito nekoliko puta godišnje pripremi koncert, a često animira i Euharistijska klanjanja četvrtkom iza večernje svete mise.
Kroz cijelu povijest župe postojao je ovaj zbor, a vodile su ga časne sestre orguljašice. Kada je posljednja sestra Serafina Funarić otišla iz župe (2006. godine) zbor je preuzela gospođa Suzana Juzbašić, prof. glazbene kulture i vodila ga sve do dolaska sa studija današnje orguljašice gospođe Ane Zlatunić u jesen 2008.. Zboru mogu pristupiti svi koji žele duplo moliti te uživaju u duhovnoj glazbi, a probe zbora su srijedom u večernjim satima.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
E: zupa1.zupanja@gmail.com
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr