Kateheza za 1 r. SŠ

na završnom susretu ovogodišnjih učenika 1 r. SŠ koji nagodinu postaju kandidati za primanje sakramenta Potvrde, u osvrtu na njihovo pohađanje katehetskih susreta, utvrđena je njihov nakana i ozbiljnost žele li to. Oni koji su na katehezu došli samo jedan ili dva puta, a svoju ozbiljnost žele popraviti to mogu od 21. lipnja do 9. srpnja kroz dodatnih 9 susreta.
UVJETI: - kroz tri tjedna svaki dana moraju doći na sv. misu i sjesti u prvu klupu ispred oltara; - doći na katehezu koja će biti nakon svete mise svaki drugi dan. Na prvom susretu dogovorit će daljnju dinamiku susreta.
Imena svih kandidat za sakrament Svete Potvrde i onih koji će dodatnom ozbiljnošću pokazati da to žele postati, je na našoj oglasnoj ploči.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr