Hodočašće na svećeničko ređenje u Đakovo

s obzirom na ublažene epidemiološke mjere ovih dana smo dobili potvrdu da u utorak 29. lipnja, na svetkovinu apostolskih prvaka sv. Petra i Pavla, možemo hodočastiti na svećeničko ređenje u Đakovo. Misu ređenja predvodit će apostolski nuncij u republici Hrvatskoj mons Jorges LIngva. U autobus može ući pedeset osoba koje za vrijeme vožnje moraju nositi maske. Prijave su do petka kada ćemo prema broju prijavama vidjeti mogućnost ostvarenja hodočašća i odrediti cijenu puta.
Plan hodočašća: Polazak je u 8,45 sati, a dolazak u Županju oko 14,30 sat. Sveta misa je u 10,30 sati.
MLADA MISA- zbog epidemioloških mjera broj vjernika na mladoj misi vlč. Krešimira u Sl. Brodu mora biti ograničen. Stoga je Krešimir morao podijeliti smo određen broj pozivnica. Prema uputi u pozivnici potrebno je do 4. srpnja prijaviti dolazak. Sve prijavljene pozivam da, ukoliko bi željeli ići zajedničkim prijevozom, neka se prijave u župnom uredu. Molim da se javite i vi koji idete osobnim automobilima te imate mogućnost i želite povesti druge.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr