Mreža molitelja za zvanja

U subotu 18. prosinca, molitelji Mreže za duhovna zvanja po prvi puta od pokretanja ove inicijative susreli su se s nadbiskupijskim povjerenikom vlč. Ilijom Doganom. Uz poticaj za prisutnost ove molitvene nakane u Božjem narodu, pozvao je sve na ustrajnost u molitvi te na animiranje drugih obitelji i pojedinaca.
Prizivajući u svijest Isusove riječi molite Gospodra žetve da pošalje radnike u žetvu svoju, stavljam pred svakoga od vas ovu veliku potrebu Crkve. Molitelj će primiti prigodni letak i Molitvu za svećenička i redovnička zvanja, te se obvezuje da ju svaki dan izmoli. U sakristiji poslije mise ili u župnom uredu kroz tjedan, možete ubilježiti svoju obitelj ili sebe za stalnog molitelja.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr