Rođenje Isusovo - Božić - zahvala

našim mladim šestašima zajedno s pripravnicima prve godine za krizmu zahvaljujem na uprizorenju Živih jaslica kroz Priču o malom bubnjaru. Hvala mladim studentima na kićenju vanjske jelke, zboru MIR na podršci, te katehisticama Gloriji i Graciji Lešić kao i Ivani Perišić Juzbašić.
ZAHVALU za Božić upućujem kako za vrijeme Došašća tako i za dan Božića: Isusovim Biserima i Mješovitom zboru, čitačima i ministrantima; obitelji Lučić i Duran na darovanom cvijeću; gđi Đurđi Abramović na izradi ukrasa u župnoj crkvi; obitelji Živković, domaćici Mari Vuković i Tanji Goda na svemu učinjenom kako bi ovo vidljivo, a ponekad i neznatno, potaklo na rođenje Boga u nama. Isto, ne manje vrijedno HVALA izričem vikaru Matiji i pastoralnom suradniku Željku Grigiću na svakoj pomoći u ispovijedanju i pripremi za Božić.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr