Blagoslov Trikraljske vode

u četvrtak, 6. siječnja na sv. misi u 9 sati, prije završnog blagoslova, s pjesmom ćemo se uputiti na vanjski oltarni prostor kako bi zazvali blagoslov na Trikraljsku vodu. U danima Novog ljeta ponesite blagoslovljenu vodu svojim domovima kako bi njome poškropili članove obitelji, svoje vrtove i imovinu, kao i grobove dragih pokojnika. Blagoslovljenu vodu od prošle godine izlijmo oko biljaka u vrtu, a uzmimo novu kao znak težnje za svježinom vjere. Imajmo strpljenje prilikom ulijevanja čuvajući urednost prostora. Tijekom čitavoga dana s pobožnošću i poštovanjem možete doći zagrabiti blagoslovljenu vodu.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr